JR25PK-24P(71)
HiroseHirose
JR25PK-24P(71) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: JR25PK-24P(71).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JR25PK-24P(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6066 pcs Φύλλο δεδομένων JR25PK-24P(71).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250VAC, 350VDC Λήξη Solder Cup
Shell Finish Nickel Σειρά JR
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα H124131
JR25PK-24P(71)-ND
Προσανατολισμός Keyed Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.709" (18.00mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Aluminum Alloy, Nickel
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
JR25PK-4S(71)
JR25PK-4S(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Σε απόθεμα: 4032 pcs
Κατεβάστε: JR25PK-4S(71).pdf
RFQ
JR25PK-24PC(71)
JR25PK-24PC(71)
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE