FH19SC-24S-0.5SH(09)
HiroseHirose
FH19SC-24S-0.5SH(09) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH19SC-24S-0.5SH(09) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH19SC Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα H125838CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 24
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock
στέγαση χρώμα Beige Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.037" (0.95mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 24 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze