FH19SC-26S-0.5SH(99)
HiroseHirose
FH19SC-26S-0.5SH(99) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 26POS 0.50MM R/A
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH19SC-26S-0.5SH(99) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 26POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH19SC Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 580-0510-6-99
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock
στέγαση χρώμα Beige Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.037" (0.95mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 26 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze