FH19SC-22S-0.5SH(51)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 22POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH19SC-22S-0.5SH(51).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH19SC-22S-0.5SH(51) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 22POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5529 pcs Φύλλο δεδομένων FH19SC-22S-0.5SH(51).pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH19SC Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 22 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος 20
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock
στέγαση χρώμα Beige Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.037" (0.95mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 22 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Tin-Lead
Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom Cable End Type Tapered
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH19SC-26S-0.5SH(05)
FH19SC-26S-0.5SH(05)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 26POS 0.50MM R/A
Σε απόθεμα: 59262 pcs
Κατεβάστε: FH19SC-26S-0.5SH(05).pdf
RFQ
FH19SC-21S-0.5SH(05)
FH19SC-21S-0.5SH(05)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 21POS 0.50MM R/A