FH19SC-20S-0.5SH(99)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
FH19SC-20S-0.5SH(99) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 20POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FH19SC-20S-0.5SH(99).pdf2.FH19SC-20S-0.5SH(99).pdf3.FH19SC-20S-0.5SH(99).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH19SC-20S-0.5SH(99) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 20POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Phosphor Bronze Λήξη Solder
Simplex / Duplex Black Σειρά FH19SC
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Beige
Pitch - Σύνδεσμος 50V Άλλα ονόματα 580-0502-8-99
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 20
Αριθμός αγωγοί 0.020" (0.50mm) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή FH19SC-20S-0.5SH(99)
κλείδωμα Χαρακτηριστικό 0.30mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.037" (0.95mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος Contacts, Bottom
Διευρυμένη περιγραφή 20 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 20POS 0.50MM R/A
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος σύνδεσης / επαφής FFC, FPC Επικοινωνία με το Κέντρο 20
καλώδιο Εγκαίνια Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Cable End Type Flip Lock
καλώδιο Διάμετρος - ενεργοποιητή Υλικό Tapered
ενεργοποιητή χρώματος Liquid Crystal Polymer (LCP), Polyphenylene Sulfide (PPS)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH19SC-21S-0.5SH(99)
FH19SC-21S-0.5SH(99)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 21POS 0.50MM R/A
Σε απόθεμα: 48926 pcs
Κατεβάστε: FH19SC-21S-0.5SH(99).pdf
RFQ
FH19SC-20S-0.5SH(09)
FH19SC-20S-0.5SH(09)
Σε απόθεμα: 95623 pcs
Κατεβάστε: FH19SC-20S-0.5SH(09).pdf
RFQ
FH19SC-22S-0.5SH(09)
FH19SC-22S-0.5SH(09)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 22POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH19SC-22S-0.5SH(09).pdf
FH19SC-18S-0.5SH(10)
FH19SC-18S-0.5SH(10)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 18POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH19SC-18S-0.5SH(10).pdf
FH19SC-18S-0.5SH(99)
FH19SC-18S-0.5SH(99)
Κατεβάστε: FH19SC-18S-0.5SH(99).pdf
FH19SC-20S-0.5SH(05)
FH19SC-20S-0.5SH(05)
Κατεβάστε: FH19SC-20S-0.5SH(05).pdf
FH19SC-22S-0.5SH(51)
FH19SC-22S-0.5SH(51)
Κατεβάστε: FH19SC-22S-0.5SH(51).pdf
FH19SC-21S-0.5SH(05)
FH19SC-21S-0.5SH(05)
Κατεβάστε: FH19SC-21S-0.5SH(05).pdf
FH19SC-21S-0.5SH(09)
FH19SC-21S-0.5SH(09)
Κατεβάστε: FH19SC-21S-0.5SH(09).pdf
FH19SC-20S-0.5SH(51)
FH19SC-20S-0.5SH(51)
Κατεβάστε: FH19SC-20S-0.5SH(51).pdf
FH19SC-22S-0.5SH(05)
FH19SC-22S-0.5SH(05)