FH19SC-18S-0.5SH(10)
HiroseHirose
FH19SC-18S-0.5SH(10) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 18POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FH19SC-18S-0.5SH(10).pdf2.FH19SC-18S-0.5SH(10).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH19SC-18S-0.5SH(10) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 18POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66820 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FH19SC-18S-0.5SH(10).pdf2.FH19SC-18S-0.5SH(10).pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH19SC Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 580-0519-0-10
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 18
στέγαση χρώμα Beige Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.037" (0.95mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 18 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Σχετικά προϊόντα
FH19SC-18S-0.5SH(99)
FH19SC-18S-0.5SH(99)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 55079 pcs
Κατεβάστε: FH19SC-18S-0.5SH(99).pdf
RFQ
FH19SC-17S-0.5SH(51)
FH19SC-17S-0.5SH(51)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 17POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH19SC-17S-0.5SH(51).pdf
RFQ
FH19SC-18S-0.5SH(05)
FH19SC-18S-0.5SH(05)
Κατεβάστε: FH19SC-18S-0.5SH(05).pdf
FH19SC-17S-0.5SH(05)
FH19SC-17S-0.5SH(05)
Κατεβάστε: FH19SC-17S-0.5SH(05).pdf
FH19SC-18S-0.5SH(09)
FH19SC-18S-0.5SH(09)
Κατεβάστε: FH19SC-18S-0.5SH(09).pdf
FH19SC-20S-0.5SH(99)
FH19SC-20S-0.5SH(99)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 20POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH19SC-20S-0.5SH(99).pdf
FH19SC-20S-0.5SH(51)
FH19SC-20S-0.5SH(51)
Κατεβάστε: FH19SC-20S-0.5SH(51).pdf
FH19SC-20S-0.5SH(09)
FH19SC-20S-0.5SH(09)
Κατεβάστε: FH19SC-20S-0.5SH(09).pdf
FH19SC-17S-0.5SH(09)
FH19SC-17S-0.5SH(09)
Κατεβάστε: FH19SC-17S-0.5SH(09).pdf
FH19SC-17S-0.5SH(99)
FH19SC-17S-0.5SH(99)
Κατεβάστε: FH19SC-17S-0.5SH(99).pdf
FH19SC-18S-0.5SH(51)
FH19SC-18S-0.5SH(51)
Κατεβάστε: FH19SC-18S-0.5SH(51).pdf
FH19SC-20S-0.5SH(05)
FH19SC-20S-0.5SH(05)
Κατεβάστε: FH19SC-20S-0.5SH(05).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών