FH19SC-17S-0.5SH(99)
HiroseHirose
FH19SC-17S-0.5SH(99) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 17POS 0.50MM R/A
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH19SC-17S-0.5SH(99) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 17POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH19SC Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 580-0504-3-99
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 17
στέγαση χρώμα Beige Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.037" (0.95mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 17 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Σχετικά προϊόντα
FH19SC-16S-0.5SH(99)
FH19SC-16S-0.5SH(99)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 16POS 0.50MM R/A
Σε απόθεμα: 51221 pcs
Κατεβάστε: FH19SC-16S-0.5SH(99).pdf
RFQ
FH19SC-17S-0.5SH(51)
FH19SC-17S-0.5SH(51)
Σε απόθεμα: 4286 pcs
Κατεβάστε: FH19SC-17S-0.5SH(51).pdf
RFQ
FH19SC-18S-0.5SH(51)
FH19SC-18S-0.5SH(51)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 18POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH19SC-18S-0.5SH(51).pdf
FH19SC-18S-0.5SH(99)
FH19SC-18S-0.5SH(99)
Κατεβάστε: FH19SC-18S-0.5SH(99).pdf
FH19SC-17S-0.5SH(05)
FH19SC-17S-0.5SH(05)
Κατεβάστε: FH19SC-17S-0.5SH(05).pdf
FH19SC-18S-0.5SH(05)
FH19SC-18S-0.5SH(05)
Κατεβάστε: FH19SC-18S-0.5SH(05).pdf
FH19SC-20S-0.5SH(05)
FH19SC-20S-0.5SH(05)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 20POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH19SC-20S-0.5SH(05).pdf
FH19SC-17S-0.5SH(09)
FH19SC-17S-0.5SH(09)
Κατεβάστε: FH19SC-17S-0.5SH(09).pdf
FH19SC-16S-0.5SH(09)
FH19SC-16S-0.5SH(09)
Κατεβάστε: FH19SC-16S-0.5SH(09).pdf
FH19SC-18S-0.5SH(10)
FH19SC-18S-0.5SH(10)
Κατεβάστε: FH19SC-18S-0.5SH(10).pdf
FH19SC-16S-0.5SH(05)
FH19SC-16S-0.5SH(05)