FH12F-12S-0.5SH
HiroseHirose
FH12F-12S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12F-12S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12F-12S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4266 pcs Φύλλο δεδομένων FH12F-12S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα *FH12F-12S-0.5SH
FH12F12S05SH
HFR12CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA), Nylon στέγαση χρώμα Beige
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.18mm
Λεπτομερής περιγραφή 12 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Tin-Lead Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom
Cable End Type Straight ενεργοποιητή Υλικό Polyphenylene Sulfide (PPS)
ενεργοποιητή χρώματος Brown
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH12F-15S-0.5SH
FH12F-15S-0.5SH
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 15POS 0.50MM R/A
Σε απόθεμα: 4897 pcs
Κατεβάστε: FH12F-15S-0.5SH.pdf
RFQ
FH12F-10S-0.5SH(55)
FH12F-10S-0.5SH(55)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 10POS 0.50MM R/A
Σε απόθεμα: 72240 pcs
Κατεβάστε: FH12F-10S-0.5SH(55).pdf
RFQ
FH12F-10S-0.5SH
FH12F-10S-0.5SH
Κατεβάστε: FH12F-10S-0.5SH.pdf
FH12F-13S-0.5SH
FH12F-13S-0.5SH
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 13POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH12F-13S-0.5SH.pdf
FH12F-12S-0.5SH(55)
FH12F-12S-0.5SH(55)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd