DF9B-51P-1V(69)
HiroseHirose
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 51POS 1MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF9B-51P-1V(69).pdf2.DF9B-51P-1V(69).pdf3.DF9B-51P-1V(69).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9B-51P-1V(69) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 51POS 1MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF9 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα H125751CT
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 51
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.3mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 51 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold