DF9B-41S-1V(68)
HiroseHirose
DF9B-41S-1V(68) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 41POS 1MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF9B-41S-1V(68).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9B-41S-1V(68) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 41POS 1MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6007 pcs Φύλλο δεδομένων DF9B-41S-1V(68).pdf
Σειρά DF9 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 540-0216-0-68
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 41
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.3mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 16.0µin (0.41µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Outer Shroud Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF9B-41S-1V(69)
DF9B-41S-1V(69)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 72050 pcs
Κατεβάστε: DF9B-41S-1V(69).pdf
RFQ
DF9B-41P-1V(69)
DF9B-41P-1V(69)
Περιγραφή: CONN HEADER 41POS 1MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 63456 pcs
Κατεβάστε: DF9B-41P-1V(69).pdf
RFQ
DF9B-41P-1V(68)
DF9B-41P-1V(68)
Κατεβάστε: DF9B-41P-1V(68).pdf
DF9B-41S-1V(54)
DF9B-41S-1V(54)
Κατεβάστε: DF9B-41S-1V(54).pdf
DF9B-51S-1V(54)
DF9B-51S-1V(54)
Περιγραφή: CONN RECEPT 51POS 1MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF9B-51S-1V(54).pdf
DF9B-41S-1V(32)
DF9B-41S-1V(32)
Περιγραφή: CONN RECEPT 41POS 1MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF9B-41S-1V(32).pdf
DF9B-41S-1V(20)
DF9B-41S-1V(20)
Κατεβάστε: DF9B-41S-1V(20).pdf
DF9B-9P-1V(22)
DF9B-9P-1V(22)
Περιγραφή: CONN HEADER 9POS 1MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF9B-9P-1V(22).pdf
DF9B-41S-1V(22)
DF9B-41S-1V(22)