DF9B-41S-1V(22)
HiroseHirose
DF9B-41S-1V(22) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 41 POS 1MM SMD TIN
Φύλλα δεδομένων: DF9B-41S-1V(22).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9B-41S-1V(22) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 41 POS 1MM SMD TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5191 pcs Φύλλο δεδομένων DF9B-41S-1V(22).pdf
Σειρά DF9 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα Q2357741
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 41
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.3mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Tin Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Tin Τύπος υποδοχής Receptacle, Outer Shroud Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF9B-41S-1V(32)
DF9B-41S-1V(32)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 82953 pcs
Κατεβάστε: DF9B-41S-1V(32).pdf
RFQ
DF9B-41P-1V(68)
DF9B-41P-1V(68)
Περιγραφή: CONN HEADER 41POS 1MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 5454 pcs
Κατεβάστε: DF9B-41P-1V(68).pdf
RFQ
DF9B-41S-1V(54)
DF9B-41S-1V(54)
Περιγραφή: CONN RECEPT 41POS 1MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF9B-41S-1V(54).pdf
DF9B-41S-1V(69)
DF9B-41S-1V(69)
Κατεβάστε: DF9B-41S-1V(69).pdf
DF9B-51S-1V(54)
DF9B-51S-1V(54)
Περιγραφή: CONN RECEPT 51POS 1MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF9B-51S-1V(54).pdf
DF9B-41S-1V(68)
DF9B-41S-1V(68)
Κατεβάστε: DF9B-41S-1V(68).pdf
DF9B-41P-1V(32)
DF9B-41P-1V(32)
Περιγραφή: CONN HEADER 41POS 1MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF9B-41P-1V(32).pdf
DF9B-41S-1V(20)
DF9B-41S-1V(20)
Κατεβάστε: DF9B-41S-1V(20).pdf
DF9B-41P-1V(22)
DF9B-41P-1V(22)
Κατεβάστε: DF9B-41P-1V(22).pdf
DF9B-41P-1V(20)
DF9B-41P-1V(20)
Κατεβάστε: DF9B-41P-1V(20).pdf
DF9B-51P-1V(69)
DF9B-51P-1V(69)
Περιγραφή: CONN HEADER 51POS 1MM SMD GOLD