DF9B-25S-1V(32)
HiroseHirose
DF9B-25S-1V(32) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 25POS 1MM SMD TIN
Φύλλα δεδομένων: 1.DF9B-25S-1V(32).pdf2.DF9B-25S-1V(32).pdf3.DF9B-25S-1V(32).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9B-25S-1V(32) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 25POS 1MM SMD TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF9 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα *DF9B-25S-1V(32)
H10393CT
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.3mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 25 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Tin
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 39.4µin (1.00µm) Επικοινωνία Finish Tin
Τύπος υποδοχής Receptacle, Outer Shroud Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF9B-25P-1V(20)
DF9B-25P-1V(20)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 25POS 1MM SMD TIN
Σε απόθεμα: 5320 pcs
Κατεβάστε: DF9B-25P-1V(20).pdf
RFQ
DF9B-25S-1V(20)
DF9B-25S-1V(20)
Σε απόθεμα: 4989 pcs
Κατεβάστε: DF9B-25S-1V(20).pdf
RFQ
DF9B-31P-1V(32)
DF9B-31P-1V(32)
Περιγραφή: CONN HEADER 31POS 1MM SMD TIN