DF9B-31P-1V(31)
HiroseHirose
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 31POS 1MM SMD TIN
Φύλλα δεδομένων: DF9B-31P-1V(31).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9B-31P-1V(31) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 31POS 1MM SMD TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4227 pcs Φύλλο δεδομένων DF9B-31P-1V(31).pdf
Σειρά DF9 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 540-0144-0-31
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 31
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.3mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 31 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Tin Επικοινωνία Τέλος Πάχος 39.4µin (1.00µm)
Επικοινωνία Finish Tin Τύπος υποδοχής Header, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF9B-31S-1V(32)
DF9B-31S-1V(32)
Περιγραφή: CONN RECEPT 31POS 1MM SMD TIN