DF9B-23S-1V(32)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 23POS 1MM SMD TIN
Φύλλα δεδομένων: 1.DF9B-23S-1V(32).pdf2.DF9B-23S-1V(32).pdf3.DF9B-23S-1V(32).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9B-23S-1V(32) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN RECEPT 23POS 1MM SMD TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF9 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα H10392TR Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 23 Αριθμός αγωγοί 0.039" (1.00mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF9B-23S-1V(32)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 4.3mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Διευρυμένη περιγραφή 23 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Tin
Περιγραφή CONN RECEPT 23POS 1MM SMD TIN Επικοινωνία Τέλος Πάχος Tin