DF9B-19P-1V(69)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 19POS 1MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF9B-19P-1V(69).pdf2.DF9B-19P-1V(69).pdf3.DF9B-19P-1V(69).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9B-19P-1V(69) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HEADER 19POS 1MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF9 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα 540-0248-6-69 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 19 Αριθμός αγωγοί 0.039" (1.00mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF9B-19P-1V(69)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 4.3mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Διευρυμένη περιγραφή 19 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN HEADER 19POS 1MM SMD GOLD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold