DF9B-17S-1V(69)
HiroseHirose
DF9B-17S-1V(69) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 17POS 1MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF9B-17S-1V(69).pdf2.DF9B-17S-1V(69).pdf3.DF9B-17S-1V(69).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9B-17S-1V(69) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 17POS 1MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF9 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα DF9B-17S-1V(69)-ND
H124706TR
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 17
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.3mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 17 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold