DF9B-17S-1V(59)
HiroseHirose
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 17POS 1MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF9B-17S-1V(59).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9B-17S-1V(59) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 17POS 1MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6014 pcs Φύλλο δεδομένων DF9B-17S-1V(59).pdf
Σειρά DF9 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα *DF9B-17S-1V(59)
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 17
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.3mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 17 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος -