DF63W-3S-3.96C
HiroseHirose
DF63W-3S-3.96C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 3.96MM 3POS
Φύλλα δεδομένων: DF63W-3S-3.96C.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF63W-3S-3.96C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT 3.96MM 3POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84213 pcs Φύλλο δεδομένων DF63W-3S-3.96C.pdf
Σειρά EnerBee™ DF63W σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.156" (3.96mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα H125123 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 3 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Waterproof (Mated) στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.156" (3.96mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket