DF63-6P-3.96DSA
HiroseHirose
DF63-6P-3.96DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR VERT 3.96MM 6POS
Φύλλα δεδομένων: DF63-6P-3.96DSA.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF63-6P-3.96DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR VERT 3.96MM 6POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 227576 pcs Φύλλο δεδομένων DF63-6P-3.96DSA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά EnerBee™ DF63 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.156" (3.96mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα H124965
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 6
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 18.8mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.683" (17.35mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Lock στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 6 position 0.156" (3.96mm) τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.150" (3.81mm)