DF63-6S-3.96C
HiroseHirose
DF63-6S-3.96C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 3.96MM 6POS
Φύλλα δεδομένων: DF63-6S-3.96C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF63-6S-3.96C
Αριθμός εξαρτήματος DF63-6S-3.96C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 3.96MM 6POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 459557 pcs Φύλλο δεδομένων DF63-6S-3.96C.pdf
Σειρά EnerBee™ DF63 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.156" (3.96mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα H124968 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 6 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.156" (3.96mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket