DF62B-5EP-2.2C(18)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HOUSING 5POS 2.2MM
Φύλλα δεδομένων: 1.DF62B-5EP-2.2C(18).pdf2.DF62B-5EP-2.2C(18).pdf3.DF62B-5EP-2.2C(18).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF62B-5EP-2.2C(18) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HOUSING 5POS 2.2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF62 σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 544-0561-3-18 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 5 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.087" (2.20mm) Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp Τύπος υποδοχής Plug
Χρώμα Red
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF62B-6EP-2.2C(18)
DF62B-6EP-2.2C(18)
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 6POS 2.2MM
Σε απόθεμα: 133255 pcs
Κατεβάστε: DF62B-6EP-2.2C(18).pdf
RFQ
DF62B-5S-2.2C(11)
DF62B-5S-2.2C(11)
Περιγραφή: CONN RCPT HOUSING 5POS 2.2MM