DF62B-4EP-2.2C(10)
HiroseHirose
DF62B-4EP-2.2C(10) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HOUSING 4POS WHT
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF62B-4EP-2.2C(10) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HOUSING 4POS WHT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF62 σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα H122104 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 4 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.087" (2.20mm) Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp Τύπος υποδοχής Plug
Χρώμα White
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF62B-3EP-2.2C(10)
DF62B-3EP-2.2C(10)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 3POS 2.2MM
Κατεβάστε: DF62B-3EP-2.2C(10).pdf
RFQ
DF62B-5EP-2.2C(18)
DF62B-5EP-2.2C(18)
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 5POS 2.2MM
Κατεβάστε: DF62B-5EP-2.2C(18).pdf
RFQ
DF62B-4EP-2.2C
DF62B-4EP-2.2C
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 4POS BLK
Κατεβάστε: DF62B-4EP-2.2C.pdf
DF62B-3S-2.2C(18)
DF62B-3S-2.2C(18)
Περιγραφή: CONN RCPT HOUSING 3POS 2.2MM