DF62B-5EP-2.2C(10)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HOUSING 5POS 2.2MM
Φύλλα δεδομένων: 1.DF62B-5EP-2.2C(10).pdf2.DF62B-5EP-2.2C(10).pdf3.DF62B-5EP-2.2C(10).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF62B-5EP-2.2C(10) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HOUSING 5POS 2.2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF62 σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 544-0561-3-10 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 5 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.087" (2.20mm) Επικοινωνία Τύπος Male Pin