DF62B-24S-2.2C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HOUSING 24POS 2.2MM
Φύλλα δεδομένων: 1.DF62B-24S-2.2C.pdf2.DF62B-24S-2.2C.pdf3.DF62B-24S-2.2C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF62B-24S-2.2C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT HOUSING 24POS 2.2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF62 σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 544-0539-4-00
DF62B-24S-2.2C-ND
H126085
Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων 24 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp Τύπος υποδοχής Socket
Χρώμα White
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF62B-24EP-2.2C(10)
DF62B-24EP-2.2C(10)
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 24POS 2.2MM
Σε απόθεμα: 91974 pcs
Κατεβάστε: DF62B-24EP-2.2C(10).pdf
RFQ
DF62B-2S-2.2C(11)
DF62B-2S-2.2C(11)
Περιγραφή: CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM
Κατεβάστε: DF62B-2S-2.2C(11).pdf
RFQ
DF62B-24EP-2.2C(18)
DF62B-24EP-2.2C(18)