DF62B-2S-2.2C(11)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM
Φύλλα δεδομένων: 1.DF62B-2S-2.2C(11).pdf2.DF62B-2S-2.2C(11).pdf3.DF62B-2S-2.2C(11).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF62B-2S-2.2C(11) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF62 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 544-0551-0-11 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 2 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.087" (2.20mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp Τύπος υποδοχής Socket
Χρώμα Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF62B-3S-2.2C(11)
DF62B-3S-2.2C(11)
Περιγραφή: CONN RCPT HOUSING 3POS 2.2MM
Σε απόθεμα: 188977 pcs
Κατεβάστε: DF62B-3S-2.2C(11).pdf
RFQ
DF62B-24S-2.2C
DF62B-24S-2.2C
Περιγραφή: CONN RCPT HOUSING 24POS 2.2MM
Σε απόθεμα: 115316 pcs
Κατεβάστε: DF62B-24S-2.2C.pdf
RFQ
DF62B-2S-2.2C
DF62B-2S-2.2C
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 2POS WHT
Κατεβάστε: DF62B-2S-2.2C.pdf
DF62B-3EP-2.2C(10)
DF62B-3EP-2.2C(10)
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 3POS 2.2MM