DF62B-13S-2.2C
HiroseHirose
DF62B-13S-2.2C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT HOUSING 13POS WHT
Φύλλα δεδομένων: 1.DF62B-13S-2.2C.pdf2.DF62B-13S-2.2C.pdf3.DF62B-13S-2.2C.pdf4.DF62B-13S-2.2C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF62B-13S-2.2C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT HOUSING 13POS WHT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF62 σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα H122121 Αριθμός σειρών 4
Αριθμός θέσεων 13 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 13 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp Τύπος υποδοχής Socket
Χρώμα White
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF62A-6S-2.2C(11)
DF62A-6S-2.2C(11)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RCPT HOUSING 6POS 2.2MM
Κατεβάστε:
RFQ
DF62B-24EP-2.2C
DF62B-24EP-2.2C
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 24POS 2.2MM
Κατεβάστε: DF62B-24EP-2.2C.pdf
RFQ
DF62B-13S-2.2C(11)
DF62B-13S-2.2C(11)
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 13POS BLK