DF62A-4S-2.2C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HOUSING 4POS 2.2MM
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF62A-4S-2.2C
Αριθμός εξαρτήματος DF62A-4S-2.2C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT HOUSING 4POS 2.2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4275 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά DF62 σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 544-0534-0-00 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 4 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm)