DF62A-13S-2.2C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HOUSING 13POS 2.2MM
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF62A-13S-2.2C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT HOUSING 13POS 2.2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5002 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά DF62 σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 544-0538-1-00 Αριθμός σειρών 4
Αριθμός θέσεων 13 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 13 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm)
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Καταγγελία Επικοινωνία Crimp
Τύπος υποδοχής Socket Χρώμα White
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF62A-3S-2.2C(11)
DF62A-3S-2.2C(11)
Περιγραφή: CONN RCPT HOUSING 3POS 2.2MM
Σε απόθεμα: 4202 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DF62A-2S-2.2C
DF62A-2S-2.2C
Περιγραφή: CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM