DF62A-3S-2.2C
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HOUSING 3POS 2.2MM
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF62A-3S-2.2C
Αριθμός εξαρτήματος DF62A-3S-2.2C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT HOUSING 3POS 2.2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4980 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά DF62 σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 544-0533-8-00 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 3 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 3 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm)
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Καταγγελία Επικοινωνία Crimp
Τύπος υποδοχής Socket Χρώμα White
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF62A-5S-2.2C
DF62A-5S-2.2C
Περιγραφή: CONN RCPT HOUSING 5POS 2.2MM
Σε απόθεμα: 4251 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DF62A-3S-2.2C(11)
DF62A-3S-2.2C(11)