DF3E-12P-2V(54)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONNECTOR
Φύλλα δεδομένων: 1.DF3E-12P-2V(54).pdf2.DF3E-12P-2V(54).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3E-12P-2V(54) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONNECTOR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4130 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF3E-12P-2V(54).pdf2.DF3E-12P-2V(54).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 543-0367-0-54
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 8.4mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.232" (5.90mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 12 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση Varies by Wire Gauge