DF3E-12P-2V(50)
HiroseHirose
DF3E-12P-2V(50) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 12POS 2MM VERT GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF3E-12P-2V(50).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
14 pcs
112 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3E-12P-2V(50) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 12POS 2MM VERT GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 88032 pcs Φύλλο δεδομένων DF3E-12P-2V(50).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 543-0367-0-50
H125349-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.232" (5.90mm)
Χρώμα μόνωσης Beige Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 12 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση Varies by Wire Gauge
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF3E-11P-2V(21)
DF3E-11P-2V(21)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 11POS 2MM VERT TIN
Σε απόθεμα: 92113 pcs
Κατεβάστε: DF3E-11P-2V(21).pdf
RFQ
DF3E-10P-2V(54)
DF3E-10P-2V(54)
Περιγραφή: CONNECTOR
Κατεβάστε: DF3E-10P-2V(54).pdf
RFQ
DF3E-10P-2V(50)
DF3E-10P-2V(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 10POS 2MM VERT GOLD
Κατεβάστε: DF3E-10P-2V(50).pdf
DF3E-15P-2H(51)
DF3E-15P-2H(51)
Περιγραφή: CONN HDR 15POS 2MM R/A GOLD
Κατεβάστε: DF3E-15P-2H(51).pdf
DF3E-12P-2V(54)
DF3E-12P-2V(54)
Περιγραφή: CONNECTOR
Κατεβάστε: DF3E-12P-2V(54).pdf
DF3E-12P-2V(24)
DF3E-12P-2V(24)
Κατεβάστε: DF3E-12P-2V(24).pdf
DF3E-12P-2V(20)
DF3E-12P-2V(20)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN