DF3E-10P-2V(54)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONNECTOR
Φύλλα δεδομένων: 1.DF3E-10P-2V(54).pdf2.DF3E-10P-2V(54).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3E-10P-2V(54) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONNECTOR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4534 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF3E-10P-2V(54).pdf2.DF3E-10P-2V(54).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 543-0365-0-54
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 8.4mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.232" (5.90mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 10 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση Varies by Wire Gauge
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 8.00µin (0.203µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 8.00µin (0.203µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Gold
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF3E-11P-2V(21)
DF3E-11P-2V(21)
Περιγραφή: CONN HEADER 11POS 2MM VERT TIN
Σε απόθεμα: 92113 pcs
Κατεβάστε: DF3E-11P-2V(21).pdf
RFQ
DF3E-14P-2H(20)
DF3E-14P-2H(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM RT ANG TIN
Σε απόθεμα: 133470 pcs
Κατεβάστε: DF3E-14P-2H(20).pdf
RFQ
DF3E-10P-2V(20)
DF3E-10P-2V(20)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HEADER 10POS 2MM VERT TIN
Κατεβάστε: DF3E-10P-2V(20).pdf
DF3E-12P-2V(20)
DF3E-12P-2V(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN
Κατεβάστε: DF3E-12P-2V(20).pdf
DF3E-10P-2V(21)
DF3E-10P-2V(21)
Κατεβάστε: DF3E-10P-2V(21).pdf
DF3E-10P-2V(24)
DF3E-10P-2V(24)
Περιγραφή: CONNECTOR
Κατεβάστε: DF3E-10P-2V(24).pdf
DF3E-10P-2H(54)
DF3E-10P-2H(54)
Κατεβάστε: DF3E-10P-2H(54).pdf
DF3E-12P-2V(50)
DF3E-12P-2V(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM VERT GOLD
Κατεβάστε: DF3E-12P-2V(50).pdf
DF3E-12P-2V(54)
DF3E-12P-2V(54)
Κατεβάστε: DF3E-12P-2V(54).pdf
DF3E-10P-2V(50)
DF3E-10P-2V(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 10POS 2MM VERT GOLD
Κατεβάστε: DF3E-10P-2V(50).pdf
DF3E-12P-2V(24)
DF3E-12P-2V(24)
Κατεβάστε: DF3E-12P-2V(24).pdf
DF3E-10P-2V(51)
DF3E-10P-2V(51)
Περιγραφή: CONN HDR 10POS 2MM VERT GOLD
Κατεβάστε: DF3E-10P-2V(51).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών