DF37B-16DP-0.4V(75)
HiroseHirose
DF37B-16DP-0.4V(75) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 16POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF37B-16DP-0.4V(75).pdf2.DF37B-16DP-0.4V(75).pdf3.DF37B-16DP-0.4V(75).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF37B-16DP-0.4V(75) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 16POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF37 Πίσσα 0.016" (0.40mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 0.98mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.030" (0.75mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Header, Outer Shroud Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF37B-16DS-0.4V(74)
DF37B-16DS-0.4V(74)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RCPT 16POS 0.4MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 4392 pcs
Κατεβάστε: DF37B-16DS-0.4V(74).pdf
RFQ
DF37B-16DS-0.4V(53)
DF37B-16DS-0.4V(53)
Κατεβάστε: DF37B-16DS-0.4V(53).pdf
RFQ
DF37B-16DP-0.4V(74)
DF37B-16DP-0.4V(74)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Κατεβάστε: DF37B-16DP-0.4V(74).pdf
DF37B-16DP-0.4V(53)
DF37B-16DP-0.4V(53)
Κατεβάστε: DF37B-16DP-0.4V(53).pdf
DF37B-10DS-0.4V(74)
DF37B-10DS-0.4V(74)
Περιγραφή: CONN RCPT 10POS 0.4MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF37B-10DS-0.4V(74).pdf
DF37B-16DS-0.4V(51)
DF37B-16DS-0.4V(51)
Κατεβάστε: DF37B-16DS-0.4V(51).pdf
DF37B-10DS-0.4V(53)
DF37B-10DS-0.4V(53)