DF37B-16DP-0.4V(74)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF37B-16DP-0.4V(74) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 16POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF37B-16DP-0.4V(74).pdf2.DF37B-16DP-0.4V(74).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF37B-16DP-0.4V(74) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HDR 16POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 105617 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF37B-16DP-0.4V(74).pdf2.DF37B-16DP-0.4V(74).pdf
Σειρά DF37 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 16
Αριθμός αγωγοί 0.016" (0.40mm) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF37B-16DP-0.4V(74) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.98mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.030" (0.75mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Διευρυμένη περιγραφή 16 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Περιγραφή CONN HDR 16POS 0.4MM SMD GOLD
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold Τύπος υποδοχής Header, Outer Shroud Contacts
καλώδιο Διάμετρος 3.9µin (0.10µm)
Σχετικά προϊόντα
DF37B-10DS-0.4V(53)
DF37B-10DS-0.4V(53)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RCPT 10POS 0.4MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 4883 pcs
Κατεβάστε: DF37B-10DS-0.4V(53).pdf
RFQ
DF37B-10DS-0.4V(75)
DF37B-10DS-0.4V(75)
Κατεβάστε: DF37B-10DS-0.4V(75).pdf
RFQ
DF37B-10DS-0.4V(74)
DF37B-10DS-0.4V(74)
Κατεβάστε: DF37B-10DS-0.4V(74).pdf
DF37B-16DS-0.4V(53)
DF37B-16DS-0.4V(53)
Περιγραφή: CONN RCPT 16POS 0.4MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF37B-16DS-0.4V(53).pdf
DF37B-16DP-0.4V(75)
DF37B-16DP-0.4V(75)
Κατεβάστε: DF37B-16DP-0.4V(75).pdf
DF37B-16DS-0.4V(51)
DF37B-16DS-0.4V(51)
Κατεβάστε: DF37B-16DS-0.4V(51).pdf
DF37B-20DP-0.4V(51)
DF37B-20DP-0.4V(51)
Περιγραφή: CONN HDR 20POS 0.4MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF37B-20DP-0.4V(51).pdf
DF37B-16DS-0.4V(74)
DF37B-16DS-0.4V(74)
Κατεβάστε: DF37B-16DS-0.4V(74).pdf
DF37B-16DP-0.4V(51)
DF37B-16DP-0.4V(51)
Κατεβάστε: DF37B-16DP-0.4V(51).pdf
DF37B-16DS-0.4V(75)
DF37B-16DS-0.4V(75)
Κατεβάστε: DF37B-16DS-0.4V(75).pdf
DF37B-16DP-0.4V(53)
DF37B-16DP-0.4V(53)
Κατεβάστε: DF37B-16DP-0.4V(53).pdf
DF37B-10DS-0.4V(51)
DF37B-10DS-0.4V(51)
Κατεβάστε: DF37B-10DS-0.4V(51).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών