DF37B-16DP-0.4V(53)
HiroseHirose
DF37B-16DP-0.4V(53) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 16POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF37B-16DP-0.4V(53).pdf2.DF37B-16DP-0.4V(53).pdf3.DF37B-16DP-0.4V(53).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF37B-16DP-0.4V(53) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 16POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF37 Πίσσα 0.016" (0.40mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα *DF37B-16DP-0.4V(53)
H11833CT
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 0.98mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.030" (0.75mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 2.00µin (0.051µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Header, Outer Shroud Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF37B-10DS-0.4V(53)
DF37B-10DS-0.4V(53)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RCPT 10POS 0.4MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 4883 pcs
Κατεβάστε: DF37B-10DS-0.4V(53).pdf
RFQ
DF37B-16DS-0.4V(51)
DF37B-16DS-0.4V(51)
Περιγραφή: CONN RCPT 16POS 0.4MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 4918 pcs
Κατεβάστε: DF37B-16DS-0.4V(51).pdf
RFQ
DF37B-16DP-0.4V(74)
DF37B-16DP-0.4V(74)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Κατεβάστε: DF37B-16DP-0.4V(74).pdf
DF37B-16DP-0.4V(51)
DF37B-16DP-0.4V(51)
Κατεβάστε: DF37B-16DP-0.4V(51).pdf
DF37B-16DS-0.4V(74)
DF37B-16DS-0.4V(74)
Κατεβάστε: DF37B-16DS-0.4V(74).pdf
DF37B-16DP-0.4V(75)
DF37B-16DP-0.4V(75)
Κατεβάστε: DF37B-16DP-0.4V(75).pdf
DF37B-16DS-0.4V(75)
DF37B-16DS-0.4V(75)