DF33-3P-3.3DSA(24)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF33-3P-3.3DSA(24) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 3POS 3.3MM PCB TIN
Φύλλα δεδομένων: DF33-3P-3.3DSA(24).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
95 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF33-3P-3.3DSA(24) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HEADER 3POS 3.3MM PCB TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 196753 pcs Φύλλο δεδομένων DF33-3P-3.3DSA(24).pdf
Λήξη Solder στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin
Περιβάλλει 0.130" (3.30mm) Σειρά EnerBee™ DF33
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Shrouded Κατάσταση RoHS Tray
H11653
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 3 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση All
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF33-3P-3.3DSA(24)
Χαρακτηριστικά Board Guide Διευρυμένη περιγραφή 3 Positions Header Connector 0.130" (3.30mm) Through Hole Tin
Περιγραφή CONN HEADER 3POS 3.3MM PCB TIN Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Locking Ramp