DF33-12DS-3.3C
HiroseHirose
DF33-12DS-3.3C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET HSG 12POS 3.3MM DUAL
Φύλλα δεδομένων: DF33-12DS-3.3C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF33-12DS-3.3C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET HSG 12POS 3.3MM DUAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 212414 pcs Φύλλο δεδομένων DF33-12DS-3.3C.pdf
Σειρά EnerBee™ DF33 σειρά Απόσταση 0.228" (5.80mm)
Πίσσα 0.130" (3.30mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF33-12DS-3.3C
H11646
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 12 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.130" (3.30mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket