DF33-3P-3.3DSA(74)
HiroseHirose
DF33-3P-3.3DSA(74) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 3POS 3.3MM PCB TIN
Φύλλα δεδομένων: DF33-3P-3.3DSA(74).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF33-3P-3.3DSA(74) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 3POS 3.3MM PCB TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6043 pcs Φύλλο δεδομένων DF33-3P-3.3DSA(74).pdf
Αξιολόγηση τάσης 500V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά EnerBee™ DF33 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.130" (3.30mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 676-1017-7-74
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 17.6mm
Ύψος μόνωσης 0.453" (11.50mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Locking Ramp Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 3 position 0.130" (3.30mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -