DF30RB-50DP-0.4V(82)
HiroseHirose
DF30RB-50DP-0.4V(82) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 50POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF30RB-50DP-0.4V(82).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF30RB-50DP-0.4V(82) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 50POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5650 pcs Φύλλο δεδομένων DF30RB-50DP-0.4V(82).pdf
Σειρά DF30 Πίσσα 0.016" (0.40mm)
Συσκευασία Original-Reel® Αλλα ονόματα H11602DKR
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 0.9mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.031" (0.80mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 2.00µin (0.051µm)