DF30RC-10DP-0.4V(82)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 10POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF30RC-10DP-0.4V(82).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF30RC-10DP-0.4V(82) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 10POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4617 pcs Φύλλο δεδομένων DF30RC-10DP-0.4V(82).pdf
Σειρά DF30 Πίσσα 0.016" (0.40mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 684-1291-3-82
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 0.9mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.031" (0.80mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 2.00µin (0.051µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Header, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF30RB-60DP-0.4V(81)
DF30RB-60DP-0.4V(81)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HEADER 60POS 0.4MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 91320 pcs
Κατεβάστε: DF30RB-60DP-0.4V(81).pdf
RFQ
DF30RC-14DP-0.4V(82)
DF30RC-14DP-0.4V(82)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 0.4MM SMD GOLD