DF30RB-40DP-0.4V(81)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 40POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF30RB-40DP-0.4V(81).pdf2.DF30RB-40DP-0.4V(81).pdf3.DF30RB-40DP-0.4V(81).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF30RB-40DP-0.4V(81) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 40POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF30 Πίσσα 0.016" (0.40mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 40 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 0.9mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.031" (0.80mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 2.00µin (0.051µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Header, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF30RB-34DP-0.4V(82)
DF30RB-34DP-0.4V(82)
Περιγραφή: CONN HEADER 34POS 0.4MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 4715 pcs
Κατεβάστε: DF30RB-34DP-0.4V(82).pdf
RFQ
DF30RB-24DP-0.4V(81)
DF30RB-24DP-0.4V(81)
Περιγραφή: CONN HEADER 24POS 0.4MM SMD GOLD