DF1EC-7P-2.5DSA(01)
HiroseHirose
DF1EC-7P-2.5DSA(01) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 7POS 2.5MM STR TIN
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1EC-7P-2.5DSA(01) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 7POS 2.5MM STR TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4815 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF1E Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 541-0872-4-01
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 7
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14.3mm, 15.8mm, 19.8mm
Ύψος μόνωσης 0.425" (10.80mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 7 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.142" (3.60mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF1EC-7P-2.5DSA(35)
DF1EC-7P-2.5DSA(35)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 7POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 124586 pcs
Κατεβάστε: DF1EC-7P-2.5DSA(35).pdf
RFQ
DF1EC-8P-2.5DSA(05)
DF1EC-8P-2.5DSA(05)
Περιγραφή: CONN HEADER 8POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε:
RFQ
DF1EC-6P-2.5DSA(35)
DF1EC-6P-2.5DSA(35)
Περιγραφή: CONN HEADER 6POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε: DF1EC-6P-2.5DSA(35).pdf
DF1EC-7P-2.5DSA(05)
DF1EC-7P-2.5DSA(05)
Κατεβάστε:
DF1EC-7P-2.5DSA
DF1EC-7P-2.5DSA
Κατεβάστε: DF1EC-7P-2.5DSA.pdf
DF1EC-6P-2.5DSA(05)
DF1EC-6P-2.5DSA(05)
DF1EC-6P-2.5DSA(36)
DF1EC-6P-2.5DSA(36)
Περιγραφή: CONN HDR 6POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε: DF1EC-6P-2.5DSA(36).pdf
DF1EC-7P-2.5DSA(36)
DF1EC-7P-2.5DSA(36)
Κατεβάστε: DF1EC-7P-2.5DSA(36).pdf
DF1EC-8P-2.5DSA(01)
DF1EC-8P-2.5DSA(01)
Περιγραφή: CONN HEADER 8POS 2.5MM STR
DF1EC-6P-2.5DSA(01)
DF1EC-6P-2.5DSA(01)
DF1EC-6P-2.5DSA
DF1EC-6P-2.5DSA