DF1EC-7P-2.5DSA(35)
HiroseHirose
DF1EC-7P-2.5DSA(35) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 7POS 2.5MM STR TIN
Φύλλα δεδομένων: 1.DF1EC-7P-2.5DSA(35).pdf2.DF1EC-7P-2.5DSA(35).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1EC-7P-2.5DSA(35) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 7POS 2.5MM STR TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 124586 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF1EC-7P-2.5DSA(35).pdf2.DF1EC-7P-2.5DSA(35).pdf
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 5410872435
DF1EC-7P-2.5DSA(35)-ND
H126043
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 7
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14.3mm, 15.8mm, 19.8mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.425" (10.80mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 7 position 0.098" (2.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.142" (3.60mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 39.4µin (1.00µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
DF1EC-8P-2.5DSA(05)
DF1EC-8P-2.5DSA(05)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 8POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 5447 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DF1EC-7P-2.5DSA
DF1EC-7P-2.5DSA
Κατεβάστε: DF1EC-7P-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1EC-7P-2.5DSA(36)
DF1EC-7P-2.5DSA(36)
Περιγραφή: CONN HDR 7POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε: DF1EC-7P-2.5DSA(36).pdf
DF1EC-7P-2.5DSA(01)
DF1EC-7P-2.5DSA(01)
Κατεβάστε:
DF1EC-6P-2.5DSA(05)
DF1EC-6P-2.5DSA(05)
Περιγραφή: CONN HEADER 6POS 2.5MM STR TIN
DF1EC-8P-2.5DSA(35)
DF1EC-8P-2.5DSA(35)
Κατεβάστε: DF1EC-8P-2.5DSA(35).pdf
DF1EC-8P-2.5DSA(01)
DF1EC-8P-2.5DSA(01)
Περιγραφή: CONN HEADER 8POS 2.5MM STR
DF1EC-6P-2.5DSA(35)
DF1EC-6P-2.5DSA(35)
Κατεβάστε: DF1EC-6P-2.5DSA(35).pdf
DF1EC-6P-2.5DSA(36)
DF1EC-6P-2.5DSA(36)
Περιγραφή: CONN HDR 6POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε: DF1EC-6P-2.5DSA(36).pdf
DF1EC-8P-2.5DSA
DF1EC-8P-2.5DSA
Κατεβάστε: DF1EC-8P-2.5DSA.pdf
DF1EC-8P-2.5DSA(36)
DF1EC-8P-2.5DSA(36)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Κατεβάστε: DF1EC-8P-2.5DSA(36).pdf
DF1EC-7P-2.5DSA(05)
DF1EC-7P-2.5DSA(05)
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών