DF1EC-6P-2.5DSA
HiroseHirose
DF1EC-6P-2.5DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 6POS 2.5MM STR TIN
Φύλλα δεδομένων: DF1EC-6P-2.5DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1EC-6P-2.5DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 6POS 2.5MM STR TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4537 pcs Φύλλο δεδομένων DF1EC-6P-2.5DSA.pdf
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
H3595
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 6
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14.3mm, 15.8mm, 19.8mm
Ύψος μόνωσης 0.425" (10.80mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 6 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.142" (3.60mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
DF1EC-6P-2.5DSA(05)
DF1EC-6P-2.5DSA(05)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 4031 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DF1EC-5P-2.5DSA(01)
DF1EC-5P-2.5DSA(01)
Περιγραφή: CONN HDR 5POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 4544 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DF1EC-6P-2.5DSA(35)
DF1EC-6P-2.5DSA(35)
Κατεβάστε: DF1EC-6P-2.5DSA(35).pdf
DF1EC-6P-2.5DSA(01)
DF1EC-6P-2.5DSA(01)
Περιγραφή: CONN HDR 6POS 2.5MM STR TIN
DF1EC-5P-2.5DSA(36)
DF1EC-5P-2.5DSA(36)