DF1EC-3P-2.5DSA(01)
HiroseHirose
DF1EC-3P-2.5DSA(01) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 3POS 2.5MM STR
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1EC-3P-2.5DSA(01) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 3POS 2.5MM STR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5398 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF1E Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 3 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14.3mm, 15.8mm, 19.8mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.425" (10.80mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 3 position 0.098" (2.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.142" (3.60mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 8.00µin (0.203µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF1EC-3P-2.5DSA(05)
DF1EC-3P-2.5DSA(05)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 3POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 4420 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DF1EC-15P-2.5DSA(05)
DF1EC-15P-2.5DSA(05)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HEADER 15POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε:
RFQ
DF1EC-2P-2.5DSA(01)
DF1EC-2P-2.5DSA(01)
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR
DF1EC-2P-2.5DSA(05)
DF1EC-2P-2.5DSA(05)
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN
DF1EC-2P-2.5DSA(35)
DF1EC-2P-2.5DSA(35)
Κατεβάστε: DF1EC-2P-2.5DSA(35).pdf
DF1EC-3P-2.5DSA(35)
DF1EC-3P-2.5DSA(35)
Κατεβάστε: DF1EC-3P-2.5DSA(35).pdf
DF1EC-4P-2.5DSA
DF1EC-4P-2.5DSA
Περιγραφή: CONN HEADER 4POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε: DF1EC-4P-2.5DSA.pdf
DF1EC-2P-2.5DSA
DF1EC-2P-2.5DSA
Κατεβάστε: DF1EC-2P-2.5DSA.pdf
DF1EC-4P-2.5DSA(05)
DF1EC-4P-2.5DSA(05)
DF1EC-4P-2.5DSA(01)
DF1EC-4P-2.5DSA(01)
Περιγραφή: CONN HDR 4POS 2.5MM STR TIN
DF1EC-3P-2.5DSA(36)
DF1EC-3P-2.5DSA(36)
Κατεβάστε: DF1EC-3P-2.5DSA(36).pdf
DF1EC-3P-2.5DSA
DF1EC-3P-2.5DSA
Κατεβάστε: DF1EC-3P-2.5DSA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών