DF1EC-2P-2.5DSA(01)
HiroseHirose
DF1EC-2P-2.5DSA(01) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 2POS 2.5MM STR
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1EC-2P-2.5DSA(01) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 2POS 2.5MM STR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 108103 pcs Φύλλο δεδομένων
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14.3mm, 15.8mm, 19.8mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.425" (10.80mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 2 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.142" (3.60mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
DF1EC-2P-2.5DSA(05)
DF1EC-2P-2.5DSA(05)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 5694 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DF1EC-15P-2.5DSA
DF1EC-15P-2.5DSA
Περιγραφή: CONN HEADER 15POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε: DF1EC-15P-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1EC-2P-2.5DSA(35)
DF1EC-2P-2.5DSA(35)
Κατεβάστε: DF1EC-2P-2.5DSA(35).pdf
DF1EC-15P-2.5DSA(01)
DF1EC-15P-2.5DSA(01)
Περιγραφή: CONN HDR 15POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε:
DF1EC-2P-2.5DSA
DF1EC-2P-2.5DSA
Κατεβάστε: DF1EC-2P-2.5DSA.pdf
DF1EC-14P-2.5DSA(01)
DF1EC-14P-2.5DSA(01)
Περιγραφή: CONN HDR 14POS 2.5MM STR TIN