DF1EC-3P-2.5DSA(36)
HiroseHirose
DF1EC-3P-2.5DSA(36) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 3POS 2.5MM STR
Φύλλα δεδομένων: DF1EC-3P-2.5DSA(36).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1EC-3P-2.5DSA(36) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 3POS 2.5MM STR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 146348 pcs Φύλλο δεδομένων DF1EC-3P-2.5DSA(36).pdf
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 5410868736
DF1EC-3P-2.5DSA(36)-ND
H126040
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14.3mm, 15.8mm, 19.8mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.425" (10.80mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 3 position 0.098" (2.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.142" (3.60mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 39.4µin (1.00µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
DF1EC-4P-2.5DSA(36)
DF1EC-4P-2.5DSA(36)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 4POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 92875 pcs
Κατεβάστε: DF1EC-4P-2.5DSA(36).pdf
RFQ
DF1EC-4P-2.5DSA
DF1EC-4P-2.5DSA
Περιγραφή: CONN HEADER 4POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε: DF1EC-4P-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1EC-2P-2.5DSA(35)
DF1EC-2P-2.5DSA(35)
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε: DF1EC-2P-2.5DSA(35).pdf
DF1EC-3P-2.5DSA(01)
DF1EC-3P-2.5DSA(01)
Κατεβάστε:
DF1EC-3P-2.5DSA(35)
DF1EC-3P-2.5DSA(35)
Περιγραφή: CONN HEADER 3POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε: DF1EC-3P-2.5DSA(35).pdf
DF1EC-4P-2.5DSA(01)
DF1EC-4P-2.5DSA(01)
Κατεβάστε:
DF1EC-4P-2.5DSA(05)
DF1EC-4P-2.5DSA(05)
DF1EC-2P-2.5DSA(05)
DF1EC-2P-2.5DSA(05)
DF1EC-3P-2.5DSA(05)
DF1EC-3P-2.5DSA(05)
DF1EC-3P-2.5DSA
DF1EC-3P-2.5DSA
Κατεβάστε: DF1EC-3P-2.5DSA.pdf
DF1EC-4P-2.5DSA(35)
DF1EC-4P-2.5DSA(35)