DF1EC-15P-2.5DSA
HiroseHirose
DF1EC-15P-2.5DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 15POS 2.5MM STR TIN
Φύλλα δεδομένων: DF1EC-15P-2.5DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1EC-15P-2.5DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 15POS 2.5MM STR TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5099 pcs Φύλλο δεδομένων DF1EC-15P-2.5DSA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF1E Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
H3604
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14.3mm, 15.8mm, 19.8mm
Ύψος μόνωσης 0.425" (10.80mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 15 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.142" (3.60mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF1EC-2P-2.5DSA
DF1EC-2P-2.5DSA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 4272 pcs
Κατεβάστε: DF1EC-2P-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1EC-13P-2.5DSA
DF1EC-13P-2.5DSA
Περιγραφή: CONN HEADER 13POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 5090 pcs
Κατεβάστε: DF1EC-13P-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1EC-15P-2.5DSA(05)
DF1EC-15P-2.5DSA(05)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd