DF11-14DP-2DSA(30)
HiroseHirose
DF11-14DP-2DSA(30) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 14POS 2MM THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.DF11-14DP-2DSA(30).pdf2.DF11-14DP-2DSA(30).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF11-14DP-2DSA(30) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 14POS 2MM THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96987 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF11-14DP-2DSA(30).pdf2.DF11-14DP-2DSA(30).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF11 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.299" (7.60mm) Αλλα ονόματα 543-0522-5-30
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 14
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.55, 7.8mm, 8.9mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.260" (6.60mm)
Χρώμα μόνωσης White Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Detent Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 14 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.118" (3.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF11-14DP-2DSA(20)
DF11-14DP-2DSA(20)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM PCB TIN
Σε απόθεμα: 5575 pcs
Κατεβάστε: DF11-14DP-2DSA(20).pdf
RFQ
DF11-14DP-2DSA(08)
DF11-14DP-2DSA(08)
Περιγραφή: CONN PIN 14POS 2MM DUAL TH
Σε απόθεμα: 222835 pcs
Κατεβάστε: DF11-14DP-2DSA(08).pdf
RFQ
DF11-14DP-2V(21)
DF11-14DP-2V(21)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF11-14DP-2V(21).pdf
DF11-14DP-2DS(24)
DF11-14DP-2DS(24)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM RT ANG TIN
Κατεβάστε: DF11-14DP-2DS(24).pdf
DF11-14DP-2DS(52)
DF11-14DP-2DS(52)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM R/A GOLD
Κατεβάστε: DF11-14DP-2DS(52).pdf
DF11-14DP-2DSA(24)
DF11-14DP-2DSA(24)
Κατεβάστε: DF11-14DP-2DSA(24).pdf
DF11-14DP-2DSA(01)
DF11-14DP-2DSA(01)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM PCB GOLD