DF11-14DS-2DSA
HiroseHirose
DF11-14DS-2DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 14POS 2MM PCB TIN
Φύλλα δεδομένων: DF11-14DS-2DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF11-14DS-2DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 14POS 2MM PCB TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5737 pcs Φύλλο δεδομένων DF11-14DS-2DSA.pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Press-Fit, Solder
Στυλ Board to Board or Cable Σειρά DF11
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα *DF11-14DS-2DSA
H2033
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 14
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.8mm, 8.45mm
Ύψος μόνωσης 0.244" (6.20mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Friction Lock Λεπτομερής περιγραφή 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -